Авторизований сервісний центр по котельному обладнанню

Обладнання

Геліосистеми

Геліосистеми – тепер сонце працює на Вас!

Виробник:  

Сонячні батареї та вакуумні колектори

Використання сонячної енергії для опалення, освітлення та гарячого водопостачання власного будинку це дуже перспективна і відома у світі технологія. Влітку сонячний колектор повністю забезпечить електроенергією сім`ю з 3-х дорослих людей. Так в японській столиці Токіо 30% будинків використовують сонячні батареї та геліосистеми для забезпечення себе електроенергією.

 

Сонячні батареї – це напівпровідникові прилади, що перетворюють світлову енергію в електричну. Вони є важливою складовою енергозабезпечення житлових будинків.

 

Вакуумний сонячний колектор – це спеціальний пристрій для збору енергії сонця та перетворення її на теплову. Він є основною складовою частиною геліосистеми. Сам колектор складається із певної кількості трубок – зовнішніх та внутрішніх, та теплообмінника. Принцип роботи вакуумного колектора схожий до принципу роботи термоса. Зовнішні трубки покриті спеціальним покриттям, що збирає та затримує сонячну енергію. Коефіцієнт поглинання сонячної енергії становить 90% незалежно від погоди. Між зовнішніми та внутрішніми трубками колектора знаходиться вакуум. Завдяки вакууму в системі зберігається 95% зібраної енергії. Сонячна енергія нагріває холодну воду, що знаходиться у внутрішній трубці. Далі автоматика регулює надходження теплої води в систему опалення та гарячого водопостачання, а холодної – назад, у внутрішню трубку.

 

Переваги системи від компанії «Термосервіс»

Ось основні переваги прогресивних геліосистем:

 

1.Автономність. Ви перестаєте залежати від електричної  та газової мереж. 

2.Суттєво економите гроші. Геліосистема повністю або частково замінить газ та електроенергію при опаленні та освітленні Вашого будинку. Влітку сонячний колектор повністю забезпечить електроенергією сім`ю з 3-х дорослих людей, що споживає 300-350 кВт електроенергії в місяць. Взимку сукупна економія на опаленні та освітленні складе до 50% щомісячної вартості таких послуг.

3.Екологічність.Сонячна енергія – це відновний ресурс, що не забруднює навколишнє середовище.

4.Зміна налаштувань зимою. Якщо літо спекотне і  світить сонце, стає зрозуміло, звідки ж береться  енергія у Вашому сонячному колекторі. А зимою? Спеціально для осінньо-зимового періоду можна змінити кут нахилу сонячного колектора для збільшення його ефективності.

5.Підігрів басейну. Ви щасливий власник басейну? Вам буде корисно знати, що влітку надлишок тепла можна використовувати для підігріву води, а зимою суттєво розвантажити Ваш котел або бойлер.

6.Установка та обслуговування. Компанія «Термосервіс» встановлює та комплексно обслуговує Вашу систему. Тільки якісне обладнання від виробника - фірми Baxi.

7.Платите раз, користується багато років. Геліосистеми надзвичайно надійні. Вони не засмічуються, не піддаються дії корозії, а взимку в них можна використовувати морозостійкі суміші. Проектний ресурс роботи геліосистеми - більше 30 років. 

8.Лояльне законодавство – не треба додаткових паперів. Спеціального законодавства, яке б регулювало побутове використання сонячних батарей та геліосистем в Україні поки що не існує. Податків, пов’язаних з використанням енергії сонця також немає. Крім того, обладнання компанії Baxi сертифіковане в Україні.

 

Подумайте тільки про одне – сонце буде світити щонайменше 3 мільярди років і сонячне світло ніколи не подорожчає, бо це – відновний природний ресурс.

 

Послуги компанії

Компанія «Термосервіс» надає такі послуги:

1.Розробка індивідуального проекту для Вашого будинку.

2.Розрахунок потужності геліосистеми  відповідно до Ваших потреб.

3.Встановлення та введення системи в експлуатацію.

4.Технічне обслуговування та консультація.

 

 

Геліосистема – це дуже вигідна інвестиція, яка буде приносити користь на протязі довгих років. Головне – не боятись новаторства. Подзвоніть нам та замовте свою геліосистему!

Повернутись до категорії Геліосистеми


Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix